Masz pytania lub problem z obsługą wysyłek?

Napisz, zadzwoń lub zamów rozmowę

Obsługę zapewnia ITL Sp. z o.o. - administrator Menedżera wysyłek eBay

wróć

Zmiany w procesie logistycznym

19-05-2021

W celu poprawy procesów logistycznych, związanych z obsługa przesyłek nadawanych w usługach DHL Warenpost, Paket i Paket International, wprowadzamy kilka zmian.

 

Nowy adres magazynu

Dnia 20.05.2021 nastąpi zmiana adresu punktu przeładunkowego paczek zbiorczych. Paczki będą obsługiwane pod adresem:

HUB Menedżer wysyłek

ul. Sikorskiego 16

69-110 Rzepin

Dane adresowe w usłudze "Paczka zbiorcza"  zmienią się automatycznie. Sprzedawcy wysyłający paczki zbiorcze we własnym zakresie proszeni są o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

 

Przerwa techniczna

W czwartek, w godzinach od ok 14:00 do 16:00 prowadzone będą prace związane ze zmianą procesów logistycznych. W godzinach tych usługi DHL nie będą dostępne.

 

Polityka cenowa

Wprowadzone zmiany pozwolą nam na zaproponowanie atrakcyjniejszych warunków dla naszych użytkowników. Ceny przesyłek w usługach DHL zostaną obniżone dla wszystkich.

 

Kontakt i informacje

Jeśli chciałbyś skorzystać z usług firmy DHL, oraz pozostałych firm kurierskich dostępnych w Menedżerze wysyłek, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi na bok@menedzerwysylek.pl, poprzez czat lub infolinię telefoniczną pod numerem  91 831-60-40 

 

Pozdrawiamy i przepraszamy za chwilowe utrudnienia

Zespół Menedżera wysyłekW celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.