Masz pytania lub problem z obsługą wysyłek?

Napisz, zadzwoń lub zamów rozmowę

Obsługę zapewnia ITL Sp. z o.o. - administrator Menedżera wysyłek eBay

wróć

Spring w integracji z BaseLinker

28-04-2021

Miło nam poinformować, że dodaliśmy możliwość nadawania przesyłek na cały świat, firmą Spring poprzez wtyczkę w BaseLinker.

Za pośrednictwem Menedżera wysyłek, możesz nadać przesyłkę poza Unię Europejską do między innymi takich krajów jak USA, Wielka Brytania, Chiny, Rosja czy Australia.

Takie zamówienia realizowane są transportem lotniczym i drogowym przez firmę Spring.

Przesyłki nadawane poza UE podlegają formalnościom związanym z odprawą celną, dlatego proces zamówienia, wymaga podania nieco większej ilości informacji, niż w przypadku wysyłki w strefie Schengen.

W BaseLinker odbywa się to na specjalnym krótkim i czytelnym formularzu:

 

Produkty wraz z ich parametrami, jak waga czy wartość są automatycznie pobierane z zamówienia w BaseLinker. Należy wprowadzić nazwę w języku angielskim. 

Do wypełnienia pozostaje jedynie:

  • Typ deklaracji:

  • Kod taryfy celnej czyli  “HS Code” oraz kraj pochodzenia produktu. Dla ułatwienia po kliknięciu symbolu pojawi się pełna lista kodów HS, z których należy wybrać właściwy dla danego produktu. 

BaseLinker w niedługim czasie wprowadzi możliwość dodania kodu HS produktów z poziomu magazynu, dzięki czemu nie trzeba będzie wypełniać tego pola za każdym razem.

  • kraj pochodzenia produktu.

 

Podobnie jak w przypadku wysyłki firmą Spring bezpośrednio w MW, w BaseLinker również zostanie wygenerowana etykietę przewozowa będąca jednocześnie deklaracją celną CN-23.

Jeśli oferta SpringParcel nie jest widoczna na Państwa koncie w BaseLinker, należy ponownie zaspiać dane do integracji wtyczki. Możliwe jest to w BaseLinker ustawieniach integracji (na karcie na której wpisany jest login oraz klucz API)

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli chciałbyś skorzystać z usług firmy Spring, oraz pozostałych firm kurierskich dostępnych w Menedżerze wysyłek, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi na bok@menedzerwysylek.pl, poprzez czat lub infolinię telefoniczną pod numerem  91 831-60-40 

 

Zapraszamy do korzystania!W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.