Masz pytania lub problem z obsługą wysyłek?

Napisz, zadzwoń lub zamów rozmowę

Obsługę zapewnia Markus Sp. z o.o. Sp. K - administrator Menedżera wysyłek eBay

wróć

Przedstawiamy Spring Green

22-04-2021

Spring Green

 

Każdego dnia, Spring i jego partnerzy pokonują tysiące kilometrów na całym świecie, transportując Twoje dostawy i zwroty drogą lądową i powietrzną.

W chwili obecnej nie jest możliwe, aby wysyłać przesyłki bez generowania emisji CO2. Jednak Spring jest zdeterminowany, aby odegrać swoją rolę w rozwiązaniu tego problemu i wybrał Światowy Dzień Ziemi, aby uruchomić nową inicjatywę - Spring Green - aby zneutralizować wpływ, jaki międzynarodowe przesyłki mają na środowisko.

 

Dlaczego Spring Green?

Wszyscy w Spring rozumieją, że stoimy przed wyzwaniem.

Jako odnoszący sukcesy biznes logistyczny, wiemy, że to co robimy przyczynia się do produkcji gazów cieplarnianych.

Będąc częścią PostNL, nasza determinacja do znalezienia rozwiązań i bycie odpowiedzialną firmą jest częścią naszego dziedzictwa. Zgodnie z indeksem Dow Jones Sustainability, PostNL osiągnęło najwyższy wynik w sektorze w wymiarze środowiskowym. Od kilku lat znajduje się w pierwszej dziesiątce przedsiębiorstw w swoim sektorze, działających zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. PostNL dąży do tego, aby do 2030 r. nie emitować żadnych zanieczyszczeń przy dostawach na ostatnim odcinku. Jesteśmy świadomi, że nie tylko my sami, ale także nasi klienci i konsumenci troszczą się o środowisko. Według badania IPC Cross Border E-Commerce Survey 2020 69% kupujących online byłoby skłonnych do złożenia zamówienia w sklepie, gdyby wiedzieli, że jest on zaangażowany w zrównoważoną dostawę i pakowanie.

 

Czym jest Spring Green?

Naszym celem w Spring Green jest zrównoważyć emisję gazów wytwarzanych przez nasze usługi. Obliczymy prawdopodobne emisje dla każdej przesyłki w oparciu o jej wagę i miejsce przeznaczenia, a następnie złagodzimy ich wpływ na środowisko używając kredytów węglowych, które nabyliśmy. Aby zapewnić rygorystyczność tego procesu, obliczenia te będą niezależnie weryfikowane. Kredyty są wykorzystywane do wspierania w szczególności dwóch projektów: projektu farmy wiatrowej do produkcji zielonej energii w Turcji oraz inicjatywy zalesiania w Peru w celu absorpcji CO2. Kompensacja naszych emisji jest pierwszym z wielu kroków, które zostaną podjęte w przyszłości, mając na uwadze nasz ostateczny cel: łańcuch dostaw bez emisji dwutlenku węgla.

 

Jakie korzyści przyniesie Spring Green naszym klientom?

Oprócz niezawodnych usług, Spring Green pozwala naszym klientom na podkreślenie ich własnych przekonań o zrównoważonym rozwoju. Co więcej, inni dostawcy usług logistycznych mogą nalegać na pobieranie opłat za udział w projektach mających na celu zrównoważenie emisji dwutlenku węgla. My jesteśmy tak zaangażowani w budowanie zrównoważonego łańcucha dostaw, że sami dokonujemy tej znaczącej inwestycji bez żadnych kosztów dla naszych klientów. Ze Spring Green nie poprzestajemy na kompensacji emisji CO2. Będziemy kontynuować pracę nad bardziej zrównoważonym łańcuchem dostaw, z kolejnymi projektami, które pojawią się w najbliższej przyszłości. Z korzyścią dla naszego klienta, konsumenta i naszego środowiska.

Więcej informacji o Spring Green:

https://www.spring-gds.com/about-spring/sustainability/

 

 


 

Komunikat prasowy

Post and Parcel donosi, że Spring "podkreślił swoje referencje środowiskowe" poprzez rozpoczęcie inicjatywy, aby wszystkie jego przesyłki były neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla.

https://postandparcel.info/137406/news/sustainability/spring-supporting-projects-which-make-a-positive-difference-to-the-environment/


Skontaktuj się z nami

Jeśli chciałbyś skorzystać z usług firmy Spring, oraz pozostałych firm kurierskich dostępnych w Menedżerze wysyłek, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi na bok@menedzerwysylek.pl, poprzez czat lub infolinię telefoniczną pod numerem  91 831-60-40 W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.