Masz pytania lub problem z obsługą wysyłek?

Napisz, zadzwoń lub zamów rozmowę

Obsługę zapewnia ITL Sp. z o.o. - administrator Menedżera wysyłek eBay

wróć

Obsługa zwrotów

30-09-2021

   W Menedżerze wysyłek, udostępniamy możliwość obsługi zwrotów dla paczek zagranicznych. Każdy nasz użytkownik, ma do dyspozycji magazyn oraz adres w Niemczech, na który kupujący mogą odsyłać paczki. 

   Udostępniamy również usługę DHL Retour - w której nasz użytkownik może generować i opłacić list na paczkę zwrotną dla swojego klienta. W tej usłudze nadanie zwrotu możliwe jest z większosci państw UE.

   Wszystkie przesyłki zwrotne, trafiają na adres magazynu w Niemczech. Stamtąd transportowane są do magazynu w Polsce i raz w tygodniu rozsyłane do nadawców. Koszt paczki zbiorczej ze zwrotami to 9.99 zł brutto za paczkę do 30 kg i o max wymiarach ok. 55cm x 55cm x 55 cm.

   Jeśli jakieś paczki nie spełniają max. parametrów firmy InPost, nadawca zobowiązany jest zamówić swojego kuriera i wysłać do magazynu etykietę przewozową. 

 

Cennik za obsługę zwrotów innych niż DHL Retour:

 

Usługa Cena netto
Obsługa zwrotu innego niż DHL Retour do 1 kg 7,69 zł
Obsługa zwrotu innego niż DHL Retour do 5 kg 9,96 zł
Obsługa zwrotu innego niż DHL Retour do 10 kg 12,24 zł
Obsługa zwrotu innego niż DHL Retour do 20 kg 21,34 zł
Obsługa zwrotu innego niż DHL Retour do 30 kg 30,44 zł
Paczka zbiorcza ze zwrotami max 30 kg 8,12 zł

 W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.