Masz pytania lub problem z obsługą wysyłek?

Napisz, zadzwoń lub zamów rozmowę

Obsługę zapewnia ITL Sp. z o.o. - administrator Menedżera wysyłek eBay

wróć

Integracja z BaseLinker

W odpowiedzi na potrzeby sprzedawców z eBay przygotowaliśmy integrację z systemem BaseLinker.

 

 

BaseLinker to popularne wśród sprzedawców narzędzie do integracji różnych platform e-commerce w jednym miejscu. Z panelu BaseLinkera sprzedawcy mają dostęp do używanych przez siebie serwisów marketplace (w tym eBay), sklepów, kurierów, hurtowni, księgowości czy komunikatorów z klientami. BaseLinker umożliwia masowe wystawianie ofert marketplace kilkoma kliknięciami, a także kompleksowe i zautomatyzowane zarządzanie realizacją zamówień. 

 

Dzięki nawiązanej współpracy, użytkownicy BaseLinkera mogą bezpośrednio ze swojego systemu generować etykiety kurierów oferowanych przez Menedżera wysyłek eBay. Integracja pozwala na wysyłkę zamówień pochodzących także z innych źródeł niż eBay. Prócz tego możliwe jest m.in. kalkulowanie cen przesyłek, tracking paczek czy przekazywanie ich numerów bezpośrednio do marketplace.

 

Instrukcja:

1. Wypełnij formularz uzyskania klucza API
2. Dodaj moduł Menedżer wysyłek eBay w panelu BaseLinker w dziale Integracje → Kurierzy.

 

Dla użytkowników BaseLinkera, przygotowaliśmy specjalne promocyjne ceny na przesyłki - Taryfę "Biznes" na start!

Aby skorzystać z oferty, wystarczy wysłać na bok@menedzerwysylek.pl lub poprzez czat, wiadomość z hasłem "BaseLinker" oraz swoim loginem.

Dodatkowo, specjalnie dla sprzedawców eBay, chcielibyśmy zaoferować możliwość bezpłatnego testowania systemu BaseLinker przez 30 dni.

Podczas okresu testowego dostępne są wszystkie integracje oraz funkcje systemu. Aby skorzystać z oferty promocyjnej, wystarczy zarejestrować się przez ten link.

Dzięki temu w odpowiednim polu rejestracji automatycznie wpisany jest kod rabatowy.

Oferta promocyjna skierowana jest do nowych użytkowników, którzy do tej pory nie korzystali z BaseLinkera.
 
 

 

Pobierz plik z skróconą instrukcją integracji z BaseLinker

 W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.